top of page

TRAKTOROVÉ NÁVĚSY

PST-12.1.jpeg

Traktorový návěs PST-12

Traktorový návěs PST-12 je určen pro přepravu různých zemědělských produktů, obilí, kořenových plodin, organických hnojiv se zadním výsypným čelem. Zadní čelo se automaticky otevře, když se vyklopí korba, nebo lze otevřít dělenými vraty. Návěs má odpružený podvozek s pneumatikami 16,5/70-18, který zvyšuje plynulost jízdy. Návěs je vybaven pneumatickým brzdovým systémem.

Na přání zákazníka může být návěs vybaven přídavnou nástavbou o výšce 200 mm nebo 800 mm (celokovová 200 mm; síťovina 800 mm.). Návěs lze použít ve všech oblastech zemědělství.

Capture.PNG

Traktorový návěs PST-6

Jednonápravový traktorový návěs s vodotěsnou korbou s možností vyklápění až 84 stupňů.
Univerzální a velmi robustní provedení.

Capture.PNG

Traktorový návěs PST-9

Traktorový návěs PST-9 je určen pro přepravu různých zemědělských produktů, obilí, kořenových plodin, organických hnojiv se zadním výsypným čelem. Zadní čelo se automaticky otevře, když se vyklopí korba, nebo lze otevřít dělenými vraty. Návěs má odpružený podvozek s pneumatikami 16,5/70-18, který zvyšuje plynulost jízdy. Návěs je vybaven pneumatickým brzdovým systémem.

  1. Na přání zákazníka může být návěs vybaven přídavnou nástavbou o výšce 200 mm nebo 800 mm (celokovová 200 mm; síťovina 800 mm.). Návěs lze použít ve všech oblastech zemědělství.

Capture.PNG

Traktorový přívěs PTS-6

 

Traktorový přívěs s odpruženým podvozkem. Třístranné sklápění korby. Robustní provedení podvozku s předimenzovanou nosností. Možnost aretace oje a přídavných nástavků.
Přívěs je určen pro přepravu zemní hmoty, zemědělských, stavebních a jiných nákladů o objemu 0,8-1,6 t/m3 na všech typech silnic. Přívěs je vybaven pneumatickými brzdami a lze jej doplnit nástavky. Vykládka přívěsu se provádí pomocí jednoho hydraulického válce umístěného ve středu nakládací plošiny přívěsu. Výběr vykládací strany se provádí ručním odjištěním odpovídajících svorek, které spojují korbu s podvozkem přívěsu.

Capture.PNG
bottom of page